Medya Platformu Çanakçı Gündemli Toplandı

5111Giresun Medya platformu yönetim kurulu kahvaltılı toplantısını Rüstem Korkmaz'ın sahibi olduğu Fatih Saraçhane'de bulunan Furkan Kafe& Restoranda yaptı.

Giresun Medya platformu yönetim kurulu kahvaltılı toplantısını Rüstem Korkmaz'ın sahibi olduğu Fatih Saraçhane'de bulunan Furkan Kafe& Restoranda yaptı.
Furkan Kafede bir araya gelen Giresun Medya Platformu yönetim kurulu üyeleri, Giresun gündemi ile ilgili faaliyetleri görüşerek, Kanal 28TV'de yapılacak programların içeriği hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Çanakçı ilçesinin köy dernek başkanlarının da misafir olarak katıldığı toplantıda, Çanakçı hakkında görüşlerini ve sorunlarını dile getiren dernek başkanları, basın mensuplarına küçük bir ilçe olan, özellikle ulaşım ve barınma sorunu olan Çanakçıya bizler zor giderken, gelen turiste nasıl hizmet verileceğini sorarak, çanakçının sorunlarının çözümü konusunda basından destek istediler.  Giresun Medya Platformu yöneticilerinin, Çanakçı'nın tanıtımına katkısı olacak Kuş dili festivali ve yatırım yapacak işadamlarına yönelik, DOKAP ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'ndan destek alınarak Çanakçıya yatırımların yapılabileceği söylenerek, basın olarak bu konuda destek verileceği söylendi.
Giresun Medya Platformu yönetim Kurulu toplantısına katılan üyelerin gündemle ilgili görüşlerini belirttiği toplantı sonunda, Furkan Kafe sahibi Rüstem Korkmaz'a ev sahipliğinden dolayı teşekkür edildi.
Haber:Hüseyin Şenel Odacı
Giresun Medya Platformu
5111 1-3 1-2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir